سفارش تبلیغ
صبا ویژن
مدیر وبلاگ
 
همه چی از هر جا
من یک طراح سایت(و الان طراح صنعتی) و یکی از فارق التحصیلان دانشگاه آزاد هستم و برای ایجاد جامعه ای آباد و آزاد گام بر میدارم. به امید ایرانی آباد
آمار واطلاعات
بازدید امروز : 9
بازدید دیروز : 42
کل بازدید : 88629
کل یادداشتها ها : 48
خبر مایه


شما می توانید هر شب ساعت 11 با ما همراه شوید برای ایران عزیز ریکی بدهید.


یا این مدیتیشن را انجام دهید و همراه با این مدیتیشن برای ایران و کره زمین ریکی بفرستید.بجای ناراحت کردن خود و انتشار موج احساسات منفی ،‌ یک مدیتییشن زیبا انجام دهید.ابتدا چشم‌ها را بسته و خود را با هر روشی‌ که برایتان مناسب است آرام و ریلکس کنید.ساده ترین روش مشاهده چند تنفس خود می‌باشد.
سپس در جلو خود کره زمین را مجسم کنید،مثل یک فضانورد که از بیرون دارد به زمین نگاه می‌کند.با عشق و مهربانی به این کره زیبا نگاه کنید و در روی آن کشور ایران را به وضوح ببینید.آنگاه از چاکراه قلب خود بهترین آرزو‌هایتان را به صورت رنگین کمانی از عشق به سوی آن بفرستید.
سپس مشاهده کنید که چشمه نوری در قلب ایران پدیدار می شود که نور زیبای آن هر لحظه قویتر و گسترده تر می شود.این نور، انرژی بالای آگاهی است که در خود عشق،صلح و آرامش و شادی را دارد. ببینید که این نور به آسانی تیره گی ها و سیاهی‌ها را از بین می برد تا آنکه تمام ایران را فرا می‌گیرد. حالا کشور ایران را در روی زمین سرتاسر روشن با نور آگاهی ،صلح،عشق و شادی ببینید.در آخر کاملا شادی و رضایت خود را از دیدن این صحنه حس کنید.حالا این احساس را گسترش دهید و تمام کره زمین را در نورآگاهی، صلح، عشق و شادی ببینید.درک این احساس مهمترین چیز برای تجلی‌ این تجسم می‌باشد.تا زمانی‌ که این احساس را دارید در این حالت بمانید و سپس به آرامی چشمان خود را باز کنید.این مدیتییشن را هر چه می توانید بیشتر انجام دهید.هر گاه با دوستان خود دور هم بودید گروهی آن را انجام دهید.

 

منبع:http://natela.parsiblog.com/1767301.htm


+ :-o


طراحی پوسته توسط تیم پارسی بلاگ